“День безпеки в Інтернеті” в Радичівській ЗОШ І-ІІІ ступенів

96

“Мені здається, що про сучасний світ дуже важливо зрозуміти одну річ: велике розмаїття інформації не гарантує її достовірності” Річард Гір

Сьогодні світом рухає інформація. Процес передачі інформації помітно прискорився, оскільки середина 20 століття принесла людині безліч нових технологій, за допомогою яких транслювати інформацію можна в онлайн-режимі в дуже великих обсягах і буквально в будь-яку точку планети та навіть за її межі.

У всьому світі, День безпеки в Інтернеті відзначається в більш ніж ста країнах і координується об’єднаною мережею Insafe/INHOPE, за підтримки Європейської комісії, а також 31-им національним центром забезпечення безпеки в Інтернеті по всій Європі.

Метою Дня безпеки в Інтернеті є поширення знань про безпечне, відповідальне і позитивне використання цифрових технологій для дітей та молоді.

З метою захисту дітей від сексуального насильства та експлуатації через мережу Інтернет, до Дня безпечного Інтернету та всеукраїнської акції #STOP_SEXтинг у Радичівській ЗОШ І-ІІІ ст. проведена інформаційна бесіда для учнів 7-11 класів на тему “Інтимні селфі в Інтернеті – жарт чи небезпечний ризик?” В ході бесіди було повідомлено інформацію про секстинг та онлайн грумінг, проведено гру “Спілкування в Інтернеті”. Учні переглянули відео на тему: “Інтернет – користь чи прихована небезпека”. Визначили позитивний і негативний вплив Інтернету на підлітків, а також отримали пам’ятку – “Неприємності в мережі та як їх уникнути”.