Гра нащадків козаків!

352

У нелегкий, тривожний час, коли український народ безстрашно відстоює незалежність і цілісність рідної держави на Сході України, важливим завданням всіх дорослих і юних громадян є плекання у своїх душах патріотичних почуттів, національної гідності, високої самосвідомості та активної громадської позиції.  Саме з метою виховання у молодого покоління українців відданості Батьківщині та українському народу, готовності обороняти рідну землю, бути фізично розвиненими та духовно багатими проводиться Всеукраїнська дитячо-юнацька військово-патріотична гра «Джура». Уже вдруге на базі Деснянської ЗОШ І-ІІІ ступенів пройшов І (районний ) етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»).

Упродовж двох днів таборування, 10- 11 травня 2019 року 6 роїв:    Понорницької ЗОШ І- ІІІ ст.. « Соколята»,

Деснянської ЗОШ І- ІІІ ст.. «Нащадки козаків»,

Вербівської ЗОШ І- ІІІ ст.. « Вербоград»,

Покошицької ЗОШ І- ІІІ ст.. «Прометей»,

Радичівської ЗОШ І- ІІІ ст.. «Хоробре серце»,

Крисківської ЗОШ І- ІІІ ст.. «Воїни світла»  змагалися між собою за право представляти Коропський район на ІІ (обласному) етапі Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»). Програма гри була надзвичайно різноманітна і насичена, складалася з багатьох видів змагань та конкурсів військово-спортивного, туристсько-краєзнавчого, культурно-просвітницького спрямування. Джури долали природні перешкоди, влучно стріляли, надавали долікарську допомогу, орієнтувалися на місцевості, прозвітували про виконання домашнього завдання.

Кожен рій у конкурсах проявили себе мужніми, вправними, спритними – справжніми нащадками козаків. У підсумку грамоти відділу освіти Коропської РДА  отримали  рій «Нащадки козаків» Деснянської ЗОШ І- ІІІ ст.. за конкурси « Поряд», «Пластун», «Стрільба»,  «Линва» «Рятівник», «Штовхання гирі», рій  «Хоробре серце» Радичівської ЗОШ І- ІІІ ст.. за конкурс «Відун», найкращими у конкурсі «Таборування був  рій «Вербоград» Вербівської ЗОШ І- ІІІ ст..

Усі рої були гідними перемоги, проте у напруженій боротьбі призові місця здобули 

І місце – рій «Нашадки козаків», Деснянська ЗОШ І- ІІІ ст;

 ІІ місце – рій «Хоробре серце»,  Радичівська ЗОШ І- ІІІ ст..;

ІІІ місце – рій « Соколята»,  Понорницька ЗОШ І- ІІІ ст…

     Бажаємо джурам, усім, хто доклав зусиль до їх підготовки та участі у Всеукраїнській дитячо-юнацькій військово-патріотичній грі «Сокіл» («Джура»), нових перемог і досягнень, а головне – миру!