Підготовка до олімпіади з інформатики

131

Підготовка до ІІ етапу олімпіади з інформатики (програмування)

ІІ етап олімпіади з інформатики буде проводитися з використанням центрального серверу з автоматизованою перевіркою розв’язків.
Для ознайомлення з процедурою використання серверу під час розв’язування олімпіадних завдань організований підготовчий тур для учнів-учасників олімпіади та вчителів інформатики. Підготовчий тур доступний за посиланням http://ejudge.sumdu.edu.ua/cgi-bin/register?action=210&contest_id=62. На сервері потрібно зареєструватися, використовуючи поштову скриньку gmail.com. На вашу скриньку надійдуть повідомлення з логіном та паролем. Це повідомлення може потрапити у Спам.
Для підготовки учнів з розв’язування олімпіадних завдань проводяться самостійні та контрольні роботи в обласній Інтернет-школі «Юний програміст» (choippo.cn.sch.in.ua). Наступні контрольні роботи відбудуться 8 та 15 листопада.
За консультаціями щодо підготовчого туру можна звертатися до Літоша Ю.М., ст..викладача кафедри природничо-математичних дисциплін та ІКТ в освіті, за тел.. 096-1766317, 063-6309413. E-mail: litosh74@gmail.com