ПЛАН заходів Коропської районної державної адміністрації та районних громадських організацій з підготовки і відзначення в районі Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС

101
  1. Провести в загальноосвітніх, позашкільних навчальних закладах виховні години, бесіди, уроки мужності, засідання «за круглим столом», літературні читання, інтерактивні лекції, тематичні заняття, приурочені Дню вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, організувати оформлення тематичних експозицій, виставок та екскурсій, присвячених трагічним подіям.

Забезпечити організацію та проведення:

  • виховних годин спілкування, бесід, тематичних уроків пам’яті, тощо;
  • лекцій, семінарів, «круглих столів» та вечорів-реквіємів за участю ліквідаторів наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, перегляд та обговорення тематичних документальних та кінофільмів, тощо;
  • у музейних та бібліотечних кімнатах загальноосвітніх, позашкільних навчальних закладів району оформлення тематичних експозицій, виставок інформаційно-довідникової літератури, присвячених трагічним подіям Чорнобиля, героїзму та мужності ліквідаторів.
  1. Прозвітувати про виконання плану заходів з підготовки і відзначення в районі Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС до 12 грудня 2018року ( Додати фото).