Про проведення у 2018/2019 навчальному році у закладах освіти Коропського району Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»)

419
 

УКРАЇНА                                                                                                                                                                                                    КОРОПСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВІДДІЛ ОСВІТИ

 

Н А К А З

 

24 жовтня  2018 р.                          с.м.т.Короп                     №  75-ос

 

Про проведення у 2018/2019 навчальному році у закладах освіти  Коропського району Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»)

Відповідно до Указу Президента України від 12.06.2015 № 334 «Про заходи щодо поліпшення національно-патріотичного виховання дітей та молоді», Положення про Всеукраїнську дитячо-юнацьку військово- патріотичну гру «Сокіл» («Джура»), затвердженого наказом Управління освіти і науки 11 жовтня 2018 р.»Про проведення у 2018/2019н.р Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл»(«Джура»),  затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 13.06.2012 № 687, наказу Управління освіти і науки облдержадміністрації від 18.01.2017  № 17»Про внесення доповнень до Плану заходів щодо реалізації Концепції національно-патріотичного виховання дітей і молоді у закладах освіти області»,від 16.06.2017 № 259  «Про затвердження Плану заходів щодо реалізації обласної цільової Програми з національно-патріотичного виховання на 2017-2020 роки у закладах освіти області», з метою національно-патріотичного виховання дітей та учнівської молоді

НАКАЗУЮ:

 1. Провести у 2018/2019 навчальному році у закладах освіти району Всеукраїнську дитячо-юнацьку військово-патріотичну гру «Сокіл» («Джура») (далі – Гра).
 2. Затвердити Умови проведення у 2018/2019 навчальному році у закладах освіти району Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»).
 3. Затвердити склад районного штабу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»).
 4. Директорам шкіл:
  • Створити шкільні штаби до 30 листопада 2018 року.
  • Забезпечити організацію та проведення шкільних етапів протягом квітня.
  • Забезпечити участь роїв у районному етапі Гри.
  • Відповідальність за неухильне дотримання правил техніки безпеки, збереження життя й здоров’я дітей у дорозі та під час проведення районного етапу Гри покласти на керівників роїв.
 5. Районному методичному кабінету:
  • Створити районний штаб до 5 листопада 2018 року.
  • Організувати проведення семінарів-практикумів для відповідальних за проведення Гри у загальноосвітніх навчальних закладах.
  • Організувати підготовку членів таборової старшини та суддівської колегії, у тому числі з представників громадських організацій, воїнів АТО та волонтерів, для забезпечення виконання програми таборувань районного етапу Гри.
  • Сприяти співпраці керівників навчальних закладів з громадськими організаціями у підготовці та проведенні гри та інших заходів з національно-патріотичного виховання.
  • Організувати та провести в першій декаді травня 2019 року спільно з районним військовим комісаріатом (за згодою) районний етап Гри у формі 3 денного таборування.
  • Забезпечити методичний та організаційний супровід шкільних та районного етапів Гри.
  • Здійснити підбір і підготовку членів таборової старшини та головної суддівської колегії, у тому числі з представників громадських організацій, воїнів АТО та волонтерів для забезпечення виконання програми таборування районного етапу Гри.
  • Забезпечити безпечні умови проведення районного етапу Гри.
  • Підготувати учасників рою-переможця I(районного) етапу до участі у II (обласному)етапі Всеукраїнської дитячо-юнацької військово- патріотичної гри «Сокіл» («Джура»).
  • Інформувати позашкільний навчальний заклад «Центр дитячого та юнацького туризму і екскурсій» щодо заходів з патріотичного виховання дітей і учнівської молоді та підсумків проведення І (районного) етапу Гри у термін до 15 травня 2019 року.
  • Забезпечити участь рою-переможця у II (обласному) етапі Гри.
 6. Головному бухгалтеру централізованої бухгалтерії:
  • Забезпечити фінансування I(районного) етапу Гри;
  • Передбачити кошти на фінансування участі рою-переможця у II (обласному) етапі Гри.
 7. Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.

 

 

 

 

 

 

В.о. начальника                                                                  З.СЬОМА