Шановні колеги! Інформуємо, що Всеукраїнським благодійним фондом «Серце до серця» з 01 до 30 квітня 2019 року заплановано проведення 14-ї Всеукраїнської акції «Серце до серця» під гаслом «Дитяче серденько, живи!» з фіналом акції 05 травня 2019 року.

71

Акція проводиться щорічно. Цього року кошти збиратимуться на придбання кардіологічного медичного обладнання для дитячих лікарень області.

За додатковою інформацією просимо звертатися до обласного представника фонду «Серце до серця», яка координує реалізацію акції у Чернігівській області (Ірина Симонова, (093)-340-36-53, gastella30@gmail.com).

Також просимо врахувати, що відповідно до частини 1 статті 7 розділу ІІ «Особливості правового статусу волонтерів та діяльності волонтерських організацій» Закону України від 05 березня 2015 року № 246-VIII «Про внесення змін до деяких законів України щодо волонтерської діяльності», волонтер – фізична особа, яка добровільно здійснює соціально спрямовану неприбуткову діяльність шляхом надання волонтерської допомоги. Особи віком від 14 до 18 років здійснюють волонтерську діяльність за згодою батьків (усиновлювачів), прийомних батьків, батьків-вихователів або піклувальника.

Просимо довести зазначену вище інформацію до керівників, педагогічних працівників закладів загальної середньої та позашкільної освіти для врахування в роботі.

З повагою

Заступник начальника                                                                   О.СОРОНОВИЧ

Наталія Коленченко 30192