Щодо відзначення 2 лютого Всесвітнього дня водно-болотних угідь

333

Шановні колеги!

На адресу Управління освіти і науки облдержадміністрації надійшов лист Міністерства екології та природних ресурсів України (Мінприроди)                             від 27.12.2018 №5/4.1-8/14065-18 «Щодо відзначення 2 лютого Всесвітнього дня водно-болотних угідь».

Секретаріат Рамсарської конвенції визначив тему 2019 року: «Водно-болотні угіддя та зміни клімату» і запропонував серію лозунгів: «Водно-болотні                угіддя – ключ до вирішення проблем, пов’язаних зі змінами клімату. Ми не безсилі у протидії змінам клімату. Водно-болотні угіддя допомагають нам. Годі виснажувати водно-болотні  угіддя. Зупинимо втрату водно-болотних угідь». Основною ідеєю цихлозунгів є підкреслення важливості екосистем водно-болотних угідь у протидії змінам клімату, поглинанні вуглецевих сполук, пом’якшенні впливу посух, зменшенні впливу повеней та штормів».

З нагоди відзначення 2 лютого Всесвітнього дня водно-болотних угідь Мінприроди рекомендує провести інформаційну кампанію, спрямовану на підвищення обізнаності шкільної та студентської молоді з питань необхідності збереження водно-болотних угідь. Інформаційні матеріали, запропоновані Рамсарським секретаріатом можна знайти за посиланням: http://www.worldwetlandsday.org/en/. Адаптовані фахівцями Мінприроди матеріали у електронному вигляді можна знайти за посиланням: http://drive.google.com/folders/lcQAINpuwHah6o45huZWBhUlp197OKilw .

Також для інформаційного наповнення заходів Мінприроди пропонує користуватися інформацією з Глобального огляду водно-болотних угідь, підготовленого Рамсарським секретаріатом, електронний варіант якого можна знайти за посиланням http://www.global-wetland-outlook.ramsar.org/.

Заплановані заходи та новини щодо проведених акцій просимо зареєструвати та висвітлити на спеціальній сторінці Рамсарської конвенції http://www.worldwetlandsday.org/events .

Тематичний плакат-календар у кількості до 20 шт. можна замовити безкоштовно, написавши на адресу petrovych.o@gmail.com  за умови пересилки Новою поштою (за рахунок отримувача).

З повагою

Заступник начальника                                                          О. СОРОНОВИЧ