Склад журі районної олімпіад

36

                                         Склад

журі районної олімпіади з української мови та літератури

1. Сіра С.М. голова журі, вчитель Деснянської ЗОШ І-ІІІ ст.
2. Муквич В.І. методист РМК
3. Губа А.М. вчитель  Понорницької ЗОШ І-ІІІ ст.
 4. Недух О.О. вчитель Понорницької ЗОШ І-ІІІ ст.
 5. Андрущенко Н.В. вчитель Вербівської ЗОШ І-ІІІ ст.
 6. Надточій О.І. вчитель Покошицької  ЗОШ І-ІІІ ст.
7. Пузік  Л.В. вчитель  Крисківської  ЗОШ  І-ІІІ  ст.
8. Кир’янова Н.Г. вчитель Радичівської ЗОШ І-ІІІ ст.
9. Коваль Н.П. вчитель Вербівської ЗОШ І-ІІІ ст.
10. Сисенко Н.В. вчитель Іваньківської ЗОШ І-ІІ ст.
11. Свириденко Н.І. вчитель Деснянської ЗОШ І-ІІІ ст.

Склад

журі районної олімпіади з російської мови і літератури

1. Пилипенко В.Ф. голова журі, вчитель Деснянської ЗОШ І-ІІІ ст.
2. Муквич В.І. методист РМК
3. Сушениця Л.Ф. вчитель Понорницької  ЗОШ І-ІІІ ст.
4. Чертополох Н.М. вчитель Понорницької ЗОШ І-ІІІ ст.
5. Залозна В.М. вчитель Вербівської ЗОШ І-ІІІ ст.
6. Божок О.М. вчитель Крисківської ЗОШ І-ІІІ  ст.
7. Зикун С.В. вчитель Покошицької ЗОШ І-ІІІ ст.
8. Мальцева Н.М. вчитель Радичівської ЗОШ І-ІІІ ст.
9. База Т.Ф. вчитель Іваньківської ЗОШ І-ІІІ ст.

 

Склад

журі районної олімпіади з англійської мови

1. Осовик Л.В. голова журі,  вчитель Крисківської ЗОШ І-ІІІ ст.
2. Муквич В.І. методист РМК
3. Колесник В.В.   вчитель  Понорницької ЗОШ І-ІІІ ст.
4. Липко Р.Ю. вчитель Вербівської ЗОШ І-ІІІ ст.
       
5. Кошарна Л.Є. вчитель Іваньківської ЗОШ І-ІІ ст.
6. Беззуб Н.М. вчитель Деснянської ОШ І- ІІІ ст.
7. Лебідь С.В. вчитель Понорницької ЗОШ І-ІІІ ст.

Склад

журі районної олімпіади з історії

1. Музиченко М.Б. голова журі,  вчитель Понорницької ЗОШ І-ІІІ ст.
2. Пилипенко Е.В. вчитель Покошицької ЗОШ І-ІІІ ст.
3. Науменко А.М. вчитель Вербівської ЗОШ І-ІІІ ст
4. Давиденко Ю.В. вчитель Деснянської ЗОШ І-ІІІ ст.
5. Путра О.А. вчитель Крисківської ЗОШ І-ІІІ ст.
6. Простак Г.Л. вчитель Радичівської ЗОШ І-ІІІ ст.
7. Музиченко Т.О. завідуюча  РМК

Склад

журі районної олімпіади з правознавства

1. Новицька М.М. голова журі,  вчитель Вербівської ЗОШ І-ІІІ ст.
2. Швець В.Ф вчитель Понорницької ЗОШ І-ІІІ ст.
3. Пилипенко Е.В. вчитель Покошицької ЗОШ І-ІІІст.
4. Онос М.С. вчитель Іваньківської ЗОШ І-ІІІ ст.
5. Простак Г.Л. вчитель Радичівської  ЗОШ І-ІІІ ст.
6.

7.

Путра О.А.

Музиченко Т.О.                –

 

 

вчитель Крисківської ЗОШ І-ІІІ ст.

завідуюча РМК

Склад

журі районної олімпіади з математики

1. Коробейник Н.П. голова журі,  вчитель Радичівської ЗОШ І-ІІІ ст.
2. Ковальчук В.О. вчитель Понорницької ЗОШ І-ІІІ ст.
3. Cліпкань Н.Л. вчитель Покошицької ЗОШ І-ІІІ ст.
4. Колешня  К.І. вчитель  Деснянської  ЗОШ  І-ІІІ  ст.
5

6.

Остапенко В.М.

Колодій І.О.

7. Жабко Л.Ф.

 вчитель Вербівської ЗОШ І-ІІІ ст.
– вчитель Понорницької ЗОШ І-ІІІ ст..
– методист РМК

Склад

журі районної олімпіади з фізики

1. Кробейник Н.П. голова журі,  вчитель  Радичівської ЗОШ І-ІІІ ст.  
2. Соляник З.М.   вчитель Деснянської ЗОШ І-ІІІ ст.  
3. Сисенко Н.В. вчитель Іваньківської  ЗОШ І-ІІ ст.  
4

5.

6.

Ляшенко А.П

Надточій  В.В.

Жабко Л.Ф.

  – вчитель Крисківської ЗОШ І-ІІІ ст..

– вчитель Понорницької ЗОШ І-ІІІ ст..

– методист РМК

Склад

журі районної олімпіади з ІКТ

1. Сліпкань Н.Л. голова журі,  вчитель Покошицької ЗОШ І-ІІІ ст.
2.  Колодій І.О. вчитель Понорницької  ЗОШ І-ІІІ ст.
3. Пушанко В.В.

4. Колешня К.І.

вчитель Крисківської ЗОШ І-ІІІ ст..

вчитель Деснянської ЗОШ І-ІІІ ст.

5. Жабко Л.Ф.   – методист РМК

Склад

журі районної олімпіади з трудового навчання

1. Макаренко А.В. голова журі,  вчитель Радичівської ЗОШ І-ІІІ ст.
2. Груша М.І. вчитель Покошицької ЗОШ І-ІІІ ст.
3. Кирилюк Л.Д. вчитель Понорницької ЗОШ І-ІІІ ст.
4. Кошарна Л.Є. вчитель  Іваньківської ЗОШ  І-ІІ  ст.
  1. Давиденко М.В. –    вчитель Деснянської ЗОШ І-ІІІ ст.
  2. Жабко Л.Ф. – методист РМК

 

Склад

журі районної олімпіади з біології

 

  1. Терещук Н.А.                – голова журі,вчитель Радичівської ЗОШ І-ІІІ ст.
2. Лега Г.Х. вчитель Понорницької ЗОШ І-ІІІ  ст.
3. Сушениця І.М.

4. Ляшенко К.П.

вчитель Понорницької ЗОШ І-ІІІ  ст.

-вчитель Деснянської ЗОШ І-ІІІ ст.

5. Мельник  М.Ю. методист  РМК

 

Склад

журі районної олімпіади з екології

1. Власенко  Г.С. голова журі, вчитель Крисківської  ЗОШ І-ІІІ ст.
2. Терещук Н.А. вчитель Радичівської  ЗОШ І-ІІІ  ст.
3. Боровик В.В. вчитель Деснянської ЗОШ І-ІІІ ст.
4. Мельник М.Ю. методист  РМК

 

Склад

журі районної олімпіади з географії

 

1. Ляшенко К.П. голова журі, вчитель Деснянської ЗОШ І-ІІІ ст.
2. Батура Ю.А. вчитель Покошицької ЗОШ І-ІІІ ст.
3. Науменко А.М вчитель Вербівської ЗОШ І-ІІІ ст.
4. Власенко Г.С.

5. Мельник М.Ю.

вчитель Крисківської  ЗОШ І-ІІІ ст.

методист  РМК

Склад

журі районної олімпіади з хімії

 

1. Гончарова О.М. голова журі, вчитель Понорницької  ЗОШ І-ІІІ ст.
2. Сикальчук Н.П. вчитель Радичівської ЗОШ І-ІІІ ст.
3. Левченко І.В. вчитель Покошицької ЗОШ І-ІІІ ст.
4. Мельник М.Ю. методист  РМК

Склад

журі районної олімпіади з астрономії

1. Надточій  В.В. голова журі,  вчитель  ЗОШ І-ІІІ ст.
2. Бабатін В.М.   Вчитель Вербівської ЗОШ І-ІІІ ст.
3. Кириленко  Н.М. вчитель Покошицької ЗОШ І-ІІ ст.
4. Жабко Л.Ф.. методист РМК

 

Склад

журі районної олімпіади з економіки

1. Коробейник Н.П. голова журі,  вчитель Радичівської ЗОШ І-ІІІ ст.
2. Батура Ю.А.   вчитель Покошицької ЗОШ І-ІІІ ст.
3. Науменко А.М. вчитель Вербівської ЗОШ І-ІІІ ст.
4. Жабко Л.Ф. методист РМК