Відзначення у 2018 році в ЗЗСО району Дня Гідності та Свободи

107

21 листопада в Україні відзначається День Гідності та Свободи, у який вшановують громадянський подвиг, патріотизм і мужність людей, що виступили на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору під час подій  Революції Гідності 2013-2014 років. Ці доленосні події згуртували весь український народ навколо високої мети – відстоювання незалежності України, її стабільного розвитку в європейському співтоваристві, досягнення гідного рівня життя.

Протягом листопада 2018 року  в  закладах загальної середньої освіти Коропського району   відбувались заходи щодо вшанування Героїв Майдану.

До Дня Гідності та Свободи у Покошицькій ЗОШ І-ІІІ ступенів 21 листопада 2018 року був приурочений урок пам’яті для учнів 7-11 класів «Це сталося заради нашого майбутнього».Під час заходу учні читали вірші про Україну, розіграли сценку весілля на Майдані, переглянули відеоролики про тогочасні події на майдані Незалежності та хвилиною мовчання вшанували пам’ять Героїв Небесної Сотні. Учні ознайомили присутніх  із визначальними подіями народного руху за незалежність, свободу та самовизначення, особливий акцент роблячи на нещодавніх кривавих подіях у серці столиці.

У  Понорницькій ЗОШ І-ІІІ ступенів  вчителем історії Швець В.Ф для учнів 5-11 класів, в актовій залі був проведений   захід, присвячений Дню Гідності та Свободи . Учні 9-11класів переглянули відеофільм «Україна золота. Майдан. Революція гідності!». У 10 класі відбулася година спілкування, присвячена Дню гідності і свободи  під назвою «Революція гідності. Хронологія подій»

Учні хвилиною мовчання вшанували героїв Небесної сотні і воїнів АТО, переглянули фільм «Революція гідності. Хронологія подій».

Десятикласники висловили свої думки з приводу розуміння понять свобода, гідність, дали відповідь на запитання «Для мене Україна це…»

Класний керівник Чертополох Н.М. провела виховну годину у 5 класі про гідність та свободу.Учнями старших класів підготовлено конкурс газет  та плакатів.

 у Деснянській ЗОШ І-ІІІ ступенів на виконання обласного та районного планів підготовки та відзначення у 2018 році  Дня Гідності та Свободи  протягом листопада були проведені виховні години:

  • «Євромайдан – криваві події»
  • «Герої не вмирають!»
  • «Боротьба українського народу за свою гідність»

Також з нагоди  Дня Гідності і Свободи   20- 21 листопада у закладах загальної середньої освіти  району було проведено тематичне зібрання “Україна – гідна свободи!” , покладання  квітів до пам’ятників та місць поховання борців за незалежність України, захисників України, загиблих учасників антитерористичної операції в Донецькій і Луганській областях. У  загальноосвітніх  навчальних  закладах проведено урочисті лінійки, під час яких оголошено хвилину мовчання, організовано та проведено зустрічі з військовослужбовцями, які захищають цілісність нашої держави в зоні АТО.